U posljednje su mi se vrijeme zaredale neke boleštine, ali kad sam prolistala kroz svoje slike u zadnja tri tjedna, shvatila sam da ih sve lijepe stvari i druženja zasjenjuju. Poprilično sam bila koncentrirana na zdravstvene probleme (iako nije ništa tako ozbiljno) pa danas radim post sa svim lijepim trenutcima, jer drukčije i nema smisla.
Malo odmora u prirodi, vrtlarenja, izleta uz roštilj i kotlovinu...
...došao mi je moj J pa smo uživali
...bilo je tu i internacionalnih druženja
...i jedan lijepi jubilarni rođendan uz degustaciju izvrsnih vina kod Vrbaneka (nema do vivodinskog kraja)
...ekspedicija na putu do Vrbaneka, staro i mlado:
...i posjet novotkrivenom genijalnom cafeu u Zagrebu pod imenom Pocket, gdje je kava odlična, cijene zaista pristupačne, a ambijent presladak
...A i ja napravile smo nekoliko dječjih torti
Dogodovštine možete pratiti na instagramu: http://instagram.com/tamarichka
U zadnjih nekoliko mjeseci nisam išla nikamo (u smislu putovanja) i uopće se ne žalim. Iako sam dosta vremena provela po pretragama, isto tako sam bila u svom gradu (i okolici), u čemu sam zaista uživala. Ništa mi više nije trebalo (osim mog J), ovdje sam doma. Ipak, polako se pripremam za ponovni posjet Francuskoj :) Dogodit će se početkom srpnja i jako se radujem.
Uživajte!







Tami, šta je to sa zdravljem? Nadam se da je sve OK. Puno tepozdravljam, a fotkice već znam sa Instagrama... :)
OdgovoriIzbrišii ja češće objavljujem na instagramu nego na fejsu, one čiste svakodnevne fotke...obožavam njihove filtere.
OdgovoriIzbrišiŽelim ti brozo ozdravljenje :*
Nadam se da je sa zdravljem sve ok a tvom se putovanju inovim postovima iz francuske i ja radujem jer vema volim da ih citam.
OdgovoriIzbrišiBit će bolje, krenulo je ka boljem :)
OdgovoriIzbrišiHvala vam na lijepim komentarima, cure
Nikako da se uhvatim u koštac s instagramom - napravila sam profil ali dalje od toga nikako. Želim ti brzi oporavak!
OdgovoriIzbrišiNikako da se uhvatim u koštac s instagramom - napravila sam profil ali dalje od toga nikako. Želim ti brzi oporavak!
OdgovoriIzbrišiDobro zdravlje ti želim ! Usprkos svemu provela si puno lijepih trenutaka, i ja se veselim novim pričama iz Francuske.
OdgovoriIzbriši